Місто

З Чехії до Вінниці відправлять обладнання для транспорту, яке «запустить» електронний квиток. Фото

11 січня 2019, 14:50

 Вже в березні у Вінниці в тестовому режимі запрацює електронна оплата проїзду. Прокладати мережі у трамваях і тролейбусах розпочали ще восени. Сьогодні предстaвники КП «Вінницякaртсервіс» перебувaють з робочим візитом у Чехії. Перевіряють облaднaння, що відпрaвлять у Вінницю.

«Нa потужностях компaнії Mikroelektronika: перевірили спрaвність тa якість облaднaння, що чекaє нa відпрaвку до Вінниці, ознaйомились із процесом створення вaлітaторів тa бортових систем», - повідомляє підприємство нa сторінці у «Фейсбук».

Для громадського транспорту Вінниці потрібно близько 2 тисяч одиниць бортового обладнання.

Нагадаємо, що  шість років тому Вінниця розпочала велику транспортну революцію. Тоді в місті скоротили кількість приватних маршруток та змінили їх роль – підвезення до муніципального транспорту, а не дублювання однакових рейсів. Така реформа далася обласному центру нелегко (були мітинги й протести), але сьогодні вінницьку транспортну систему називають найкращою в країні.

Наступним кроком реформи стане впровадження електронного квитка, що дозволить здійснювати проїзд в автобусах, трамваях, тролейбусах та маршрутках. На втілення проекту знадобиться 6,5 мільйонів євро. 5,5 мільйонів євро - кредитні кошти, які місто отримає від Європейського банку розвитку та інвестицій, ще один мільйон – за мерією.

Детальніше читайте ТУТ.

Вінниця.infо, фото - зі сторінки Вінницякартсервіс

Теги: транспорт 
Матеріали по темі