Суспільство

З концертом гурту «ТІК» і велотрюками відзначили день міста у Липівці

13 вересня 2015, 14:01

Містом Липовець був ще в середні віки, згодом став селищем. А в вересні 2001 року стараннями тодішнього міського голови Петра Марусича Верховна Рада надала (фактично повернула) населеному пункту статус міста. Саме ця дата стала для для Липівця святковою.

Міські святкування в Липівці розпочались 11 вересня молодіжним пісенним фестивалем, змаганням юних таеквондистів та силачів, дитячими розвагами й атракціонами.

Наступного дня в місті відбувався шаховий турнір, велоквест «Загадки міста лип», концерт патріотичних пісень від Валерія Вінницького, виступи місцевих юних співаків, виставки, конкурс малюнків на асфальті…

Також у Липовецькому велопарку справжнє захоплення викликали у глядачів неймовірні трюки у виконанні команди велосипедистів-еквілібристів з Києва.

А пообіді на місцевому стадіоні липівчан привітали зі святом міський голова Микола Майданюк, керівники району, представники естонського міста-побратима Йихві, народний депутат Руслан Демчак, участь в урочистостях взяли також учасники польського товариства «Інтеграція Європа-Схід».

А музичною перлиною Дня міста Липовець став яскравий концерт відомого гурту «ТІК». Його лідер Віктор Бронюк розповів, що любить Липовець не лише тому, що тут живе його хрещена, а й тому, що місцева громада є дуже активною, бере участь у різних проектах та співпрацює з очолюваним Бронюком Благодійним фондом «Подільська громада».

До речі, таке масштабне відзначення Дня міста – з велошоу та концертом «ТІКу» - стало можливим завдяки підтриманому Євросоюзом проекту «Розвиток велотуризму у Липовецькому районі».

ВИННИЦА.info

Теги: «ТІК» Липовець День міста 
Матеріали по темі