Суспільство

З короваєм та аніматорами: мешканці вінницької багатоповерхівки влаштували у своєму дворі пишне свято. Фото

21 червня 2019, 15:47

День добрих сусідів влаштували собі мешканці багатоповерхівки по вулиці Академічна, 56, що у Вінниці. 20 червня там провели помпезне відкриття дитячого майданчика, якого добивалися два останні роки. Акцію назвали «Свято сім’ї».

«Раніше у нас був дуже проблемний будинок. Хоч це нова забудова. Свою багатоповерхівку ми називали електричними джунглями. Струм на 63 квартир сюди надходив з електрокабелів, які проходили через весь двір до щитової. Звідти проводи тягнулися, наче ліани, по зовнішнім стінам новобудови. Нещодавно ми створили ОСББ. Почали по-троху наводити порядки. І коли мали встановлювати дитячий майданчик, на за який боролися майже два роки, вирішили це зробити весело та цікаво», - розповіла голова ОСББ «Добробут 56-а» Оксана Дудник.

Для дорослих та малих мешканців накрили солодкий стіл.

«Для дітвори запросили аніматорів. Вони провели безліч конкурсів розважальних. Було дуже весело. І це дуже об’єднує людей. Бо зазвичай так, що живуть по сусідству, а один про одного не знають. Не цікавляться долею один одного. Завдяки нашому дитячому майданчику, ми тепер одна велика родина. Цей день тепер для нас, як день народження двору. Наступного року будемо знову святкувати у ці дати. Нехай це стане гарною традицією», - продовжує Дудник.

Дитячий майданчик у дворі будинку обійшовся у понад 200 тисяч гривень. Його придбали за програмою 30 на 70 відсотків. Коли мешканці платять меншу частину. Решту компенсує держава.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця багатоповерхівка свято двір 
Матеріали по темі