Місто

З лопатами на Набережній: посол Японії, мер Вінниці і губернатор посадили сакури. Фото

3 листопада 2017, 17:57

3 листопада у Вінниці біля пам'ятника жертвам Чорнобильської трагедії висадили 70 сакур. Три дерева посадили Надзвичайний та Повноважний посол Японії в Україні Шігекі Сумі, голова міської ради Сергій Моргунов та голова ОДА Валерій Коровій.

Біля алеї, що над річкою встановили табличку з написом: «Ці дерева сакури були висаджені в рамках Року Японії в Україні з нагоди святкування 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною». Надрукована вона трьома мовами: українською, англійською та японською.

«Сакура символізує нове життя. У нас є можна сказати спільна проблема - техногенна катастрофа, наш Чорнобиль та Фокусіма в Японії. І саме на цьому майдані Чорнобиля ми вирішили висадити сакури символізуючи нове життя України і українського народу. Саме головне - потрібно пам’ятати, що потрібно робити все, аби не допустити таких техногенних катастроф. Тут, доречі, Японія багато в чому технологічно і методично нам допомагає», - каже мер міста Сергій Моргунов.

Довідка

Сакура – це японська вишня, загальна назва декоративних дерев підроду вишень. Зазвичай позначає вишню дрібнопильчасту, що не плодоносять.

Нагадаємо, у Вінниці на Європейській площі висадили сакури на честь Героїв.

 

 

 

 

 

 

 

 

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Сакури 
Матеріали по темі