Суспільство

З озера біля Центрального парку рятували черепах. Фото

2 грудня 2019, 14:47

У Вінниці зооактивісти виловили черепах з озера, що біля Центрального парку. Зі штучної водойми дістали 32 рептилії різного розміру.

«Чому потрібно було забрати звідти черепах? Чаша повністю бетонна, рівень води спустили до критичного. На дні – немає намулу. Поруч з водоймою – клумба у вигляді черепахи, як насмішка над ситуацією. Минулого року подібна історія закінчилася плачевно. Черепах, що замерзли, люди видовбували з льоду, але більшість з них були вже мертвими: потріскалися панцири, відривалися кінцівки. Про ситуацію всі знали, але висновків не зробили.

У такі водоймі болотні черепахи не можуть нормально зимувати, бо їм немає куди заритися. Болотні черепахи – червонокнижний вид, які мають захищатися законом. У тому ж озері знайшли червоновухих тропічних черепах, для яких наші холоди смертельні», - написала у «Фейсбук» Олена Будзінська.

Виловлених черепах забрали до столичного притулку «Місячна долина». Частина рептилій залишиться там, іншим доведеться шукати нових господарів.

Зооактивісти зазначають, що з озера не вдалося дістати всіх черепах, тому вони кожного слідкуватимуть за водоймою, аби під кригою не залишилися живі створіння.


Вінниця.info, фото із соцмереж

Теги: тварини черепахи Центральний парк 
Матеріали по темі