Економіка

З початку року жителі Вінниччини сплатили півмільярда гривень земельного податку

25 серпня 2021, 11:19

Власники землі та землекористувачі Вінниччини, упродовж січня-липня поточного року, перерахували до місцевих бюджетів близько 565,5 мільйонів гривень плати за землю. Це майже на 62,5 мільйонів гривень більша у порівнянні з минулим роком.

Про йдеться на сайті Вінницької облдержадміністрації.

Начальник ГУ ДПС у Вінницькій області Микола Суржиков каже, що внесок платників юридичних осіб складає близько 459,2 мільйонів гривень. Поряд із цим громадяни перерахували понад 106,3 мільйонів гривень.

Нагадуємо, що земельний податок сплачується фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Згідно з п. 57.5 ст. 57 Податкового кодексу України фізичні особи – платники податків повинні сплачувати податки і збори, що встановлені ПКУ, через установи банків або відділення операторів поштового зв’язку.

Якщо ж зазначені особи проживають у сільській (селищній) місцевості, вони можуть сплачувати податки і збори через каси сільських (селищних) рад або рад об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад. При цьому, оплата повинна підтверджуватись квитанцією про прийняття податків і зборів (затверджена наказом Мінфіну України від 17.08.2015 № 714 «Про затвердження форми Квитанції про прийняття податків і зборів» із змінами).

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: податок земля бюджет 
Матеріали по темі