Суспільство

З Центрального автовокзалу Вінниці міжрайонні рейси не відміняли, водії возять з собою щебінь

8 лютого 2017, 13:24

Зранку 8 лютого на Центральному автовокзалі Вінниці не багатолюдно. Через мороз та негоду зменшилась кількість пасажирів. Проте міжрайонні сполучення не відмінили.  

 «Дорожні служби були готові до такої негоди. І було достатньо техніки для розчищання доріг. Автобуси з районних центрів не відмінили рейсів. Відмінили лише рейси на приміські маршрути. Не було дороги на села. Там не чистять дороги. Через бездоріжжя жодний з автобусів не зламався. Можливо, були якісь поломки, але до негоди вони не мають стосунку. Сьогодні зранку не пішов рейс лише на Кривий Ріг. Автоперевізник вирішив не ризикувати», - розповів Вінниця.info Керівник Центрального автовокзалу у Вінниці Іван Рачинський.  

Водій з 17-річним стажем, який за останні кілька років наїздив на село Зяньківці понад мільйон кілометрів, розповідає, центральні дороги дійсно розчищені. Вирушати у шлях на села він не боїться.

«До Брацлава дороги почищені. Я їду в Зяньківці, я вибирався з таких кучугур. Але думаю, після обіду почистять. В селі почистять, а от трасу, від Зяньківців до Нижньої кропивної, це під питанням. А от для того, щоб їхати нормально по дорозі і не заносило, треба мати хорошу резину на колесах. Ну, звичайно, і машину. Я їду без проблем. На будь-яку погоду. У мене біля мого сидіння відро щебеню, лопата, віник, ціпки. Тому, нічого і пасажирам боятися їхати зі мною», - зауважує  Вінниця.info водій  Анатолій Соколовський.

Зранку з Немирівського району до Вінниці виїхав Павло Рудинський, закупив техніку для обробки ґрунту. Близько 11 години повертається додому.

«Їхати не страшно. Боятися немає чого. Траса чиста. Прочищена. Знаєте, я помітив, це тільки з цього року так гарно їздити у негоду. Бо раніше, бували негаразди. Якщо чесно, то їхати сьогодні не хотілося лише через холод», - констатував Вінниця.info Рудинський.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина негода 
Матеріали по темі