Суспільство

З Вінниці відправився перший авіарейс до Варшави. Консул Польщі проводжав пасажирів

27 червня 2016, 02:16

 27 червня з «Аеропорту «Вінниця» відправився перший регулярний авіарейс «Вінниця-Варшава-Вінниця».

Під час зустрічі і відправлення першого авіарейсу «Варшава - Вінниця» разом з представниками мерії та керівництвом аеропорту був присутній і Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Томаш Олейнічак.

Томаш Оленічак зазначає, що авіасполучення між Вінницею і Варшавою є дуже позитивним кроком для розвитку взаємовідносин та й суттєво економить час на дорогу для ділових людей.

Самі ж пасажири відмічають зручність маршруту. Політ від Вінниці до Варшави займає півтори години, а автобусний рейс – 12 годин. Та й економія коштів виходить не значна, приблизно на 300 гривень дорожче обходиться авіапереліт.

Перельоти здійснюватимуться двічі на тиждень літаками Boeing 737 и Embraer 190. З Варшави до Вінниці – по четвергах та неділях о 21.30 та з Вінниці до Варшави по понеділках та п’ятницях о 01.00.

Нагадаємо, раніше запустили регулярні з Вінниці на Тель-Авів. А з 22 червня з аеропорту почали відправлятись чартерні рейси на Туреччину.

 

Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Томаш Олейнічак

 

 

 

Секретар Вінницької міськради Павло Яблонський (зліва) і громадянин Польщі, який прибув літаком до Вінниці

 

Директор аеропорту Ярослав Мазурець, член екіпажу літака, Консул Томаш Олейнічак та заступник мера Вінниці Галина Якубович

 

  

 

Вінниця.інфо

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі