Події

З вінницької тюрми намагались звільнити вбивцю, який не відбув термін покарання

18 січня 2021, 14:29

Прокуратурою попереджено незаконне звільнення засудженого з Вінницької виправної колонії № 86.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Вінницьким апеляційним судом за результатами розгляду апеляційної скарги Вінницької місцевої прокуратури скасовано рішення суду першої інстанції, яким задоволено безпідставне клопотання начальника виправної колонії про заміну невідбутої частини покарання у виді позбавлення волі на виправні роботи засудженому, який відбуває покарання за умисне вбивство з корисливих мотивів та вчинення інших тяжких і особливо тяжких злочинів (крадіжка, розбій та незаконне заволодіння транспортним засобом).

Установлено, що будучи раніше неодноразово судимим, звільняючись умовно-достроково від відбування покарання, засуджений, за період відбування покарання у виправній колонії вчиняв злісні порушення.

Більше того, вину у вчиненні злочинів, за які його засуджено, у тому числі щодо протиправного заподіяння смерті іншій людині, засуджений так і не визнав.

Водночас, судом першої інстанції, незважаючи на вищевказані характеризуючі матеріали, задоволено клопотання начальника Вінницької виправної колонії № 86 про застосування пільги, передбаченої ст. 82 КК України, однак апеляційний суд підтримав позицію прокурора щодо незаконності такого рішення.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: звільнення засудженого 
Матеріали по темі