Місто

З вівторка вінничанам включать опалення. В першу чергу тепло дадуть в будинки, які не мають боргів

11 жовтня 2019, 12:08

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» з 15 жовтня розпочинатиме подачу послуги з централізованого опалення для населення.

Про це Вiнниця.info повідомляє прес-служба КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго».

«Таке рішення було прийняте у зв’язку з прогнозом, що середньодобова температура зовнішнього повітря очікується нижчою +8°C. А відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2009 р. №630 «Про затвердження Правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної і гарячої води та водовідведення» опалювальний сезон розпочинається тоді, коли впродовж трьох діб середньодобова температура зовнішнього повітря становить не більше +8°C», - зазначено в повідомленні.

«Вінницяміськтеплоенерго» наголошує, що з 15 жовтня розпочинатиметься подача теплоносія на будинки. Відтак, послуга з централізованого опалення подаватиметься на будинки поступово. В першу чергу (відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради), послуга надаватиметься тим споживачам, які не мають заборгованості за спожиту теплову енергію в минулому опалювальному сезоні.

Для довідки.

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» забезпечує тепловою енергією 1222 будинки житлового фонду м. Вінниці.

Як повідомляла редакція Вiнниця.info, 8 жовтня у Вінниці розпочали опалювальний сезон з подачі тепла до шкіл, дитячих садочків та лікарень.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: опалювальний сезон населення Вінниця 
Матеріали по темі