Місто

З видом на центр: на Соборній встановили лавочки. Фото

19 травня 2020, 12:44

18 травня у Вінниці на Соборній встановили лавочки. 9 нових місць для відпочинку розташували на площі біля міської ради, біля кінотеатру Коцюбинського, поруч з облрадою та магазином одягу.

Лавочки встановили під будівлями так, щоб вони не заважали руху пішоходів.

«Одна з головних аксіом «міста для людей» – люди обожнюють сидіти та лавочках. Учора встановлено лавочки на Соборній. Як місця розміщення обрано невеликі ніші, що формуються фасадами будинків, тож вони не заважатимуть транзитному руху пішоходів і є досить затишними.

З лавок відкривається гарний краєвид на архітектуру міста, тож милуйтесь на здоров'я. У середньому, з моменту встановлення до першого користувача проходило до 5 хв», – пише Віктор Перлов, радник міського голови.

Виготовлялись лавочки ветеранами війни. Про це у Фейсбук написав керівник підприємства УВВ Інжиніринг Олександр Білецький.

«Вчора, спільно з Департаментом благоустрою вінницької міськради встановили дев'ять нових лавочок по вул. Соборній у Вінниці. Лавочки виготовлені українськими ветеранами на Соціальному Підприємстві УВВ Інжиніринг. Дякую усім причетним та усім, хто допомагав», – пише Білецький.

Тепер вінничани та гості міста відпочиватимуть в центрі з видом на Соборну.

Вінниця.info

Теги: лавочки Соборна 
Матеріали по темі