Місто

З’єднати транспортним сполученням Старе місто і Поділля: в Стратегії «Вінниця – 2030» передбачили будівництво нового мосту

24 лютого 2021, 12:16

До Стратегії розвитку Вінницької міської територіальної громади до 2030 року («Стратегія 3.0») внесли будівництво транспортного мосту від вулиці Родіона Скалецького до Старого міста та облаштування перехоплювальних автостоянок.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат Вінницької міської ради Віталій Плясовиця.

«Напередодні Нового року депутатам міськради дали час подумати, що хорошого та раціонального вони б додали чи змінили в Стратегії. Мені довго думати не довелося, оскільки будівництво ще одного транспортного мосту зі Скалецького на Старе місто та перехоплювальний паркінг йшли двома окремими та найголовнішими пунктами моеї передвиборчої програми», – повідомляє депутат у своєму дописі.

За словами Віталія Плясовиці, перша відповідь була неконкретною та більше схожою на негативну. Згодом план будівництва транспортного мосту та перехоплювальні паркінги все ж внесли до «Стратегії – 2030».

«Розумію, що стратегія – це не реалізація, але це дорожня карта, за якою місто розвиватиметься найближчих 10 років», – зазначає депутат.

Питання щодо прийняття Стратегії розвитку «Вінниця – 2030» ухвалюватимуть в п’ятницю, 26 лютого, під час чергової сесії міської ради.

Важливо зазначити, що Стратегія розвитку до 2030 року – це документ, в якому прописується «дорожня карта» громади на наступні 9 років.

Довідково.

Перехоплювальна автостоянка (або перехоплювальний паркінг, англ. park and ride) — автостоянка, сполучена з громадським транспортом, що дозволяє жителям приміської зони та іншим людям вирушати в центр міста, полишивши свої транспортні засоби та пересівши в автобус, маршрутне таксі, трамвай, метро тощо на решту подорожі. Автомобіль зберігається на стоянці протягом дня і забирається власником на зворотньому шляху. Перехоплювальні стоянки, як правило, розташовані в під'їзних зонах до центру великих міст або в передмісті.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, ілюстративне фото – з фейсбук-сторінки Віталія Плясовиці

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: міст з Поділля на Старе місто паркінги Стратегія 2030 
Матеріали по темі