Місто

«За 80 хвилин навколо світу» - у неділю вінничан запрошують на безкоштовну екскурсію

1 листопада 2019, 09:38

У Вінниці презентують нову екскурсію «За 80 хвилин навколо світу». Відвідати її можна безкоштовно 3-го листопада, попередньо зареєструвавшись.

«Вінниця по-праву вважається інтеркультурною. Як в одному місті вмістилися Корея та Париж? І яким чином вінничани лише за 2 хвилини можуть дістатися з Єрусалима до Ліверпуля? За півтори години прогулянки містом ви знатимете всі відповіді, а ще відвідаєте 7 країн світу, зустрінетеся з Папою Римським, британськими рок-зірками та справжньою австрійською гранд-дамою.

Чекаємо у найкомфортнішому місті України, вам тут сподобається — обіцяємо!», - повідомляють на сторінці департаменту маркетингу і туризму Вінницької міської ради.

Екскурсія відбудеться: 3 листопада о 14:00.

Тривалість: 1,5 години.

Екскурсія відбудеться в центрі міста. Про місце старту екскурсійного маршруту буде повідомлено додатково у листі підтвердження.

Участь в екскурсії безкоштовна, за попередньою реєстрацією. Кількість місць обмежена: https://forms.gle/rQ8yTw5S7AvsSphB8

Екскурсія розроблена учасницями Майстерні міських екскурсій Школи вінницького гіда Мар’яною Похилко, Анною Постоловською та Юлією Байдою.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: екскурсії Вінниця історія 
Матеріали по темі