Політика

За даними «Опори» у Вінницькій області спостерігається мала кількість виборчих кабінок, великі черги та недостатня ємність скриньок для голосування

31 жовтня 2010, 20:04

У Вінницькій області за результатами спостереження ходу виборчого процесу Громадянська мережа «Опора» заявляє про малу кількість виборчих кабінок, великі черги та факти, коли скриньки вже переповнені і немає куди бюлетені вкидати.

Про це під час прес-конференції повідомив член правління "Опори" Олег Левченко.

«…це пов’язано з тим, що велика кількість бюлетенів, великі черги і потрібен час для заповнення бюлетенів –і тому в нас непоодинокі факти голосування за кабінками, комісія не реагує, по 5 чоловік на підвіконні - люди відмічають бюлетені», - повідомив О.Левченко.

За його даними також зафіксовані масові випадки, коли по двоє, по троє людей заходили к кабінки. «Люди заходили цілими родинами, спішили, не встигали, спостерігачі робили зауваження, комісія не реагувала. А тому висновок - виборчі дільниці не готові, члени комісії допускають технічні порушення щодо фіксації фактів порушення, а культуру виборців потрібно підвищувати», - сказав О.Левченко.

Нагадаємо, що румунські спостерігачі від міжнародної організації "За справедливі вибори" проблемою виборів у Вінницькій області вважають недостатню кількість кабінок для голосування.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі