Суспільство

За день фізично неможливо видати усі картки: мер Вінниці прокоментував великі черги біля офісу «Вінницякартсервіс»

29 травня 2020, 13:22

З 22 травня, коли розпочався процес адаптивного карантину, «Вінницякартсервіс» почав свою роботу в офісі. Від того ж дня біля приміщення офісу щодня утворюються великі черги. Вінничани прийшли отримати персоніфіковані картки для проїзду в громадському транспорті.

Деякі вінничани почали підписувати петицію щодо доставки муніципальних карток додому, аби уникнути великих черг.

Під час брифінгу 29 травня, міський голова Сергій Моргунов повідомив, що поки вінничанам пільгових категорій не заборонятимуть користуватися посвідченнями до того часу, поки не «картсервіс» не видасть усім персоніфіковані картки для проїзду. Тому утворювати великі черги під час каратину – не варто.

Також мер доручив «Вінницякартсервіс» видавати картки у вихідні дні. Це пришвидшить роботу видачі персоніфікованих краток. У вихідні дні «Вінницякартсервіс» працюватиме з 9-ї до 16-ї години.

«Керівництво «Вінницякартсервіс» дало оцінку щодо їхньої роботи. Вони навіть трішки пізно почали, навіть в час карантину, видавати персоніфіковані картки для пільгових категорій вінничан. Тому я дав доручення, щоб в суботу і неділю «Вінницякартсервіс» працював, тоді можна буде отримати відповідну картку.

З 22 травня, коли розпочався процес адаптивного карантину, «Вінницякартсервіс» почав свою роботу в офісі і, на жаль, біля офісу дійсно є досить великі черги. Люди швидко хочуть отримати свою карточку. Я наголошую, особливо тим, хто має право на пільговий проїзд, що поки ніхто не буде забороняти користуватися відповідними посвідченнями до того часу, поки не видамо всім персоніфіковані картки для проїзду. Фізично неможливо в один день видати 14 тисяч карток.

Крім того, ми видаємо картки не тільки на Соборній, 36, але на підприємствах, профспілки, спеціалізовані громадські організації – УТОГ, УТОЗ, Гармонія та інші установи, які замовляли картки», – зазначив мер.

Моргунов додав, що з минулого року вінничанами було замовлено всього 72 тисячі персоніфікованих карток, видано 59 тисяч карток. Під час карантину також здійснювали адресну доставку карток – не менше 10 тисяч.Вінниця.info

Теги: муніципальна картка карантин великі черги 
Матеріали по темі