Суспільство

За два года в Винницкой области на борьбу со СПИДом потратят 44 млн. гривен

4 березня 2010, 14:32

Вінницька обласна рада затвердила програму забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфокованих і хворих на СНІД до 2013 ріку із загальною сумою фінансування 44,26 млн. гривень.

Як передає ВІННИЦЯ.info, про сказано у рішенні Вінницької обласної ради.

Згідно рішення, на реалізацію програми з держбюджету передбачено 26 млн. гривень, обласного – 16,014 млн. гривень та інших джерел – 2,248 млн. гривень.

Метою програми є зниження темпів захворюваності на ВІЛ-інфекцію та темпів смертності від СНІДу у Вінницькій області шляхом реалізації державної політики та цілей Універсального доступу щодо забезпечення оцінки реального стану епідемічної ситуації в регіоні, доступу населення до послуг з добровільного консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію, широкомасштабних профілактичних заходів, послуг з діагностики, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД.

За рахунок виконання Програми передбачається охопити медичними послугами з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу 60% представників груп ризику; запровадити щотижневу соціальну рекламу у ЗМІ; забезпечити не менш ніж 80% хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД антиретровірусною терапією; знизити на 10% рівень смертності серед інфікованих і хворих та інш.

Довідк.

У Вінницькій області від СНІДу померло 244 людини, на диспансерному обліку перебуває 1328 осіб.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі