Події

За год предприниматель в Винницкой области «оставил в кармане» полтора миллиона гривен налогов

18 березня 2010, 15:40

У Вінницькій області менш ніж за один рік підприємницької діяльності 32-річний бізнесмен з Калинівки умисно не сплатив до бюджету більше 1,5 мільйона гривень податку з доходів фізичних осіб та податку на додану вартість.

Про це повідомляє прес-офіцер управління податкової міліції ДПА у Вінницькій області Ольга Шишківська.

Активна торгово-посередницька діяльність могла тривати й далі, однак заробітки в обхід закону припинили співробітники податкової міліції.

Досить скоро злочинна схема була розкрита. З’ясувалося, що відомості про численні торговельні операції підприємець взагалі не вносив до податкових декларацій.

Більше того, ділок не проявляв жодної бізнесової спритності, заробляючи мільйони: імітуючи торговельну діяльність, його використовували інші підприємства з метою мінімізувати власні податки. За подібне сприяння в несплаті податків бізнесмену доведеться відповідати перед законом.

Підприємцеві пред’явлено обвинувачення за ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України – ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Йому загрожує позбавлення волі терміном від 5 до 10 років із конфіскацією майна.

Слідчі податкової міліції вже передали справу до суду.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі