Суспільство

За крок до перемоги: Бакуля зі Жмеринки стала суперфіналісткою проекту «Від пацанки до панянки»

5 травня 2021, 17:02

19-річну Ірину Бакуліну зі Жмеринки керівники телевізійного проекту називали найскладнішою ученицею «Школи Леді» за всі 5 сезонів. Однак дівчина впоралась з усіма викликами, які постали перед нею на телешоу й дійшла аж до його суперфіналу.

Ми вже писали про цю дівчину, чиїм вихованням намагались займатись бабуся та дідусь. Бакуля вживала алкоголь та наркотики, мала агресивну та ризикову поведінку, вела розгульний спосіб життя. Та в один момент Ірина Бакуліна вирішила кардинально змінити своє життя й подала заявку на телекастинг проекту «Від пацанки до панянки», що на «Новому каналі».

Її проживання в «Школі Леді» супроводжувалось бійками та періодичним вживанням алкоголю. Не раз Бакуля отримувала «чорне перо» й опинялась в номінації «на виліт».

Однак з подальшими провокаціями в «школі» Ірина успішно справлялась. Дівчина відкрилась перед психологом проекту, пропрацювала свої дитячі травми і зрештою, зуміла свідомо відмовитись від алкоголю та наркотиків.

В другому випуску «Від пацанок до панянок» з’ясувалось, що дівчина не вміє читати. Це неабияк здивувало керівництво проекту. Під наглядом вчителів «школи» Бакуля почала багато читати та працювати над своєю вимовою. Як результат, Ірина, практично без помилок, прочитала свою промову суперфіналістки.

«Сьогодні закінчується наше маленьке (велике) життя на проекті. Мені насправді дуже сумно. Але радує, що попереду - ціле життя. Дуже вірю, що воно буде таким же яскравим, як і ці тижні на «Від пацанки до панянки». Я буду пам'ятати цей час все життя і сильно нудьгувати за ним. А ви будете сумувати за нами?» - написала у своєму інстаграм-акаунті Ірина Бакуліна.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото зі сторінки Ірини Бакуліної
Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: телевізійне шоу Ірина Бакуліна 
Матеріали по темі