Суспільство

За неякісний ремонт дороги на Вінниччині підприємство «оштрафували» на 906 тисяч гривень

9 жовтня 2019, 10:29

На Вінниччині з приватного підприємства, що неякісно здійснило капітальний ремонт дороги, прокуратура стягнула 906 тисяч гривень збитків. Кошти підуть в бюджет Мурованокуриловецької селищної ради.

«Рішенням Господарського суду Вінницької області задоволено позовну заяву прокурора в інтересах держави в особі Мурованокуриловецької селищної ради до одного з приватних підприємств області. Стягнуто на користь селищної радимайже 906 тисяч гривеньзбитків завданих державі неналежним виконанням договорів підряду.

Встановлено, що приватним підприємством не виконано належним чином зобов`язання,взяті на себе згідно договорів підряду, щодо капітального ремонту дорожнього покриття по вулиці Комарова та вулиці Леніна в смт. Муровані Курилівці», - повідомляють в прес-службі прокуратури.

Обсяги та об’єми проведених робіт не відповідають вимогам договору, що призвело до руйнування дорожнього покриття та безпідставно сплачених коштів з державного бюджету.

Раніше ми писали, що на автомобільній дорозі міжнародного значення М-12 «Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам'янка» на ділянці об'їзної м. Вінниці, від Київського моста до населеного пункту Десна, проводяться роботи з капітального ремонту. Введено реверсний рух.

Вінниця.info

Теги: ремонт дороги САД  
Матеріали по темі