Суспільство

За перші дні муніципальний патруль на воді склав п’ять адмінпротоколів. Фото

14 червня 2021, 16:19

За перші дні роботи муніципального патруля на воді цього сезону, у Вінниці вже склали п’ять адміністративних протоколів. Водії човнів та водних скутерів не забезпечили безпеку своїх пасажирів.

Про це повідомляє Муніципальна варта Вінниці.

Нагадаємо, 11 червня у Вінниці відновив роботу муніципальний патруль на воді. Під час літнього сезону працівники охоронятимуть акваторію Південного Бугу в межах міста.

«Результат першого у цьому році патрулювання: складено 5 адмінпротоколів за ст. 116-117 КУпАП, тобто за порушення правил, що забезпечують безпеку пасажирів під час посадки, в проитягом слідування і під час висадки їх з річкових і маломірних суден», - пояснюють у Муніципальній варті Вінниці.

Зауважимо, минулорічного сезону патруль муніципальний патруль на воді склав 36 адміністративних протоколів щодо різного роду правопорушень.


Довідка:

Стаття 116, - це порушення правил по охороні порядку і безпеки руху на річковому транспорті і маломірних суднах. Її застосовують до адміністративного притягнення у разі:

- Керування судноводіями річковими або маломірними суднами, не зареєстрованими у встановленому порядку, або такими, що не пройшли технічного огляду, або не несуть бортових номерів і позначень, або мають несправності, з якими заборонено їх експлуатацію, або переобладнаними без відповідного дозволу, або з порушенням правил завантаження, норм пасажиромісткості, обмежень по району та умовах плавання - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

- Порушення судноводіями річкових суден правил руху і стоянки суден у плесі, на рейдах і в портах, буксирування составів і плотів, подачі звукових і світлових сигналів, несення суднових вогнів і знаків, правил навантаження і розвантаження суден, а також пошкодження портових і гідротехнічних споруд та обладнання - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування судном на строк до одного року.

- Перевищення судноводіями маломірних суден установленої швидкості руху, недодержання вимог навігаційних знаків, умисне зупинення або стоянка судна в заборонених місцях, пошкодження гідротехнічних споруд або технічних засобів і знаків судноплавної і навігаційної обстановки, порушення правил маневрування, подачі звукових сигналів, несення бортових вогнів і знаків - тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування маломірним судном на строк до одного року.

- Керування річковим або маломірним судном особою, яка не має права керування цим судном, або передача керування таким судном особі, яка не має права керування, - тягнуть за собою накладення штрафу від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Порушення судноводіями маломірних суден інших правил користування маломірними суднами - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Муніципальна варта Вінниці.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця муніципальний патруль на воді протокол 
Матеріали по темі