Події

За порушення виборчого законодавства жінку притягли до адміністративної відповідальності

2 липня 2019, 10:37

У м. Ямпіль працівники поліції притягнули до адміністративної відповідальності 64-річну місцеву жительку, яка розповсюджувала матеріали передвиборчої агітації з порушенням чинного законодавства.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

До поліції надійшло повідомлення, що на вулиці Свободи проводиться незаконна агітація на підтримку однієї з партій.

Слідчо-оперативна група на місці події зафіксувала факт правопорушення та склала адміністративний протокол за ст.212-13 КУоАП на 64-річну місцеву жительку, яка розповсюджувала друковані матеріали передвиборчої агітації без відомостей про тираж, друк та відповідальну за випуск особу.

Відповідно до ст.212-13 КУоАП (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) правопорушниці загрожує штраф від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

З початку передвиборчої агітації поліцією Вінниччини зареєстровано 55 повідомлень події, пов’язані з парламентськими виборами. За 1 фактом складений адмінпротокол, 19 заяв розглянуто відповідно до Закону «Про звернення громадян», за іншими фактами тривають перевірки.

Вінниця.info

Теги: вибори порушення 
Матеріали по темі