Суспільство

За рік у Вінницькій області народилося 10 маленьких зубрів

26 січня 2017, 14:34

За рік популяція зубрів у Вінницькій області поповнилася десятьма малюками. На території Хмільницького лісового господарства народилися 10 зубрів.

Про це Вінниця.info розповів начальник прес-служби управління держагенства лісових ресурсів Вінниччини Станіслав Вовк.

«За 2016 рік у нас з’явилися на світ 10 зубриків. Поки що, ми не знаємо, скільки там хлопчиків і дівчаток, адже мами-самки охороняють своїх дитинчат і не підпускають близько людей. Вже з часом, коли зубри підростуть, можна буде по зовнішніх ознаках визначити їх стать. Але, я хочу сказати, що природа зубрів розумна – у них завжди баланс самок і самців», - говорить Станіслав Вовк.

За його словами, сьогодні на території лісового господарства триває переоблік тварин. Але, за попередніми підрахунками, наразі в області мешкає 91 «червонокнижний» зубр.

«Ще триває переоблік, тому остаточну цифру сказати не можу. Після минулорічного інциденту, коли зубри потопилися у водоймі, їх залишилося 81. Цього року прибавилося ще 10. Тож, їх має бути 91 особина», - додає Станіслав Вовк.

Начальник прес-служби зазначає, що стадо вже оголовталося після жахливого інциденту, що стався зимою 2016-го: тварини заспокоїлися і поступово збільшують свою кількість. 

Вінниця.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: тварини 
Матеріали по темі