Влада

За выходные в Виннице были проверены все беседки в детских садах

22 лютого 2010, 12:17

Протягом 20-21 лютого працівники управління освіти Вінницької міськради перевірили усі альтанки, які знаходяться на території дитячих садочків Вінниці.

Про це повідомляє управління у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю міськради.

Окрім цього проведено аналіз стану ігрових майданчиків садків, яких у Вінниці нараховується більше 900.

За підсумками перевірок було виявлено, що менше половини - 140 альтанок потребують додаткового підсилення. «Це не говорить про те, що альтанки в аварійному стані. Їх потрібно додатково укріпити для загальної безпеки і попередження нещасних випадків на майданчиках», - розповідає начальник управління освіти міської ради Володимир Буняк.

Працювала робоча група і на території дошкільного навчального закладу №57, де 19 лютого під час прогулянки на дітей впала альтанка.

Після перевірки  і висновку відділу технічної експлуатації будівель при управлінні освіти міської ради, було прийнято рішення демонтувати 3 альтанки, які були збудовані у 1976 році.

У неділю, 21 лютого, їх прибрали з території садку. Влітку там з’являться нові сучасні бесідки.

Загалом, на території дошкільних навчальних закладів обласного центру знаходиться 305 альтанок. Наявність альтанок на території дитячих садків є невід’ємною нормою облаштування ігрових майданчиків та вимогою, яку ставить перед адміністраціями цих закладів санітарно-епідеміологічна станція.

Нагадаємо, що у п’ятницю, 19 лютого у Вінниці на території дитячого садка №57, що на вул. Келецькій, 74 на ігровому майданчику, де гуляли діти чотирирічного віку впала альтанка.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі