Події

За вихідні на Вінниччини склали 184 протоколи на порушників карантину. Фото і відео

23 листопада 2020, 15:28

Впродовж минулих вихідних поліцейські задокументували 184 адміністративних правопорушення. Їх рейдові групи працюють в усіх районах області, перевіряючи дотримання власниками розважальних та торговельних закладів, а також водіями транспортних засобів встановлених обмежень щодо режиму діяльності.

Повідомляє Відділ комунікації поліції Вінницької області

«Зокрема, задокументовано 35 правопорушень, які стосувалися порушення карантинних вимог з боку суб’єктів господарювання і 149 – порушення носіння засобів індивідуального захисту», - каже т.в.о. заступника начальника ГУНП у Вінницькій області Ігор Волокітенко.
Нагадаємо, що порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм відповідно до ч.1 ст.44-3 КУпАП тягне за собою накладення штрафу на громадян від 17 до 34 тисяч грн і на посадових осіб - від 34 до 170 тис грн.
«Згідно ч.2 ст.44-3 КУпАП за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно громадянам загрожує накладення штрафу у розмірі від 170 до 255 грн», - зауважують правоохоронці.

З початку запровадження карантину поліцейські склали понад 2 тисячі адміністративних протоколів на порушників.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Теги: Вінничина штраф карантин 
Матеріали по темі