Події

Забруднювали навколишнє середовище: на Вінниччині позапланово перевірили три водоканали

29 листопада 2021, 10:38

Екоінспекція Вінниччини подала заяву до прокуратури на водоканал у Жмеринці. За результатами позапланової перевірки, підприємство вчинило злочин у сфері навколишнього природного середовища. За підрахунками, сума збитків становить суму у 183 487 грн. Заява внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Про це повідомляють у Державній екологічній інспекції у Вінницькій області.

«Загалом, позапланові заходи державного контролю здійснювалися щодо трьох комунальних підприємств-забруднювачів Вінницької області. Також на КП «Піщанка-водоканал» та КП «Іллінціводоканал». За результатами перевірок встановлено, що внаслідок неефективної роботи очисних споруд на КП «Піщанка-водоканал» і КП «Іллінціводоканал» та внаслідок аварійного стану каналізаційних мереж на КП Жмеринкаводоканал» стічні води забруднюють водні об’єкти Вінницької області», - йдеться у повідомленні.

За забруднення навколишнього природного середовища відповідальних осіб підприємств притягнуто до адміністративної відповідальності.

«А також надано приписи про усунення виявлених порушень. Також розраховані збитки, зокрема: по КП «Піщанка-водоканал» за забруднення поверхневого водного об'єкта (р. Хрустова) та виставлена претензія на суму 13 618 грн. 28коп.; по КП Жмеринкаводоканал» розраховані збитки та виставлена претензія на суму 183 487 грн.48 коп», - підрахували в екоінспекції.

По «Іллінці-водоканал» збитки наразі розраховуються.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото з архіві редакції.
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина перевірка водоканали забруднення екологія 
Матеріали по темі