Місто

Забудова мікрорайону біля Вишеньки: з школою, дитсадками і храмом. У Вінниці призначили громадські слухання

30 серпня 2018, 12:15

 У Вінниці на 4 вересня призначили громадські слухання щодо містобудівної документації: «Детального плану територій 10-го мікрорайону обмеженої вул. Стахурського, вул. Келецька та вул. Барське шосе в м. Вінниця.

Про це йдеться в оголошенні Вінницької міської ради.

Громадські слухання відбудуться 4 вересня о 18.00 годині в приміщенні ХАБ Вінниця, що по вул. Пушкіна, 11.

Як повідомляла Вiнниця.info, запропонованою проектною документацією визначаються межі земельних ділянок, вказуються існуючі та заплановані громадські забудови і житлові будинки. В 10-у мікрорайоні передбачено будівництво двох дитсадків на 400 діток, загальноосвітньої школи на 36 класів (1080 учнів), торгового центру з паркінгом та Римо-католицької церкви. Також виділять квартали під житлову забудову.

«Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – ТОВ «Проект плюс»

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16 до 17 години, к. 20)», - зазначено в оголошенні міськради.

 

Більша частина території 10-го мікрорайону увійшла до меж міста в 2015 році, до того землі належали Якушинецькій сільраді. Раніше архітектори оприлюднили ескізний проект церковного комплексу, який планували звести навпроти базару «Вишенька».

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця громадські слухання забудова 
Матеріали по темі