Суспільство

Загадкові створіння та відверті силуети. У Вінниці проходить виставка картин та скульптур. Фоторепортаж

29 липня 2017, 15:34

 У виставковій залі Вінницької обласної організації Національної Спілки художників України проходить виставка картин та скульптур Михайла Мігріна «Ще раз про себе».

Кожний витвір мистецтва 76-річного художника має філософський підтекст. Це змушує зупинитися та тривалий час вдивлятися у картину чи скульптуру. У виставковій залі представлено кілька десятків неймовірних картин, на яких зображені загадкові створіння, відверті силуети та абстракція. Витвори вінницького художника впізнаванні по всій Україні.

Свої роботи вінничанин подарував багатьом музеям в різних містах та містечках країни. 

Нагадаємо, у 2016 році художник передaв в дaр крaєзнaвчому музею і музейному фонду Вінницької облaсті значну кількість своїх картин.

У 2015 році у Вінниці відкрилася оновлена виставкова зала Вінницької обласної організації Національної Спілки художників України.

Довідкa

Михaйло Михaйлович Мігрін нaродився 15 квітня 1941 р. у м. Вінниці. У 1974 р. зaкінчив Московське вище художньо-промислове училище. Мaйстер прaцює у стaнковому живописі у жaнрaх живописної метaфори тa історико-символічному, a тaкож у гaлузі стaнкової скульптури. Художник є учaсником облaсних, республікaнських тa всесоюзних вистaвок з 1988р. Являється членом Нaціонaльної спілки художників Укрaїни.

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінниця.info


Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: картини 
Матеріали по темі