Спорт

«Закрутка по-вінницьки. Соточка» – у Вінниці пройшов п’ятий веломарафон. Фото

23 вересня 2019, 12:44

22 вересня у Вінниці відбувся 5-й веломарафон «Закрутка по-вінницьки. Соточка». Майже 300 велосипедистів, серед яких професійні спортсмени і любителі велоспорту, одночасно виїхали з Європейської площі.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

«Зазвичай я їжджу іншими маршрутами. Бачу , що багато людей – професіонали, тому перший раз , аби доїхати. А потім порівняю свій результат з іншими і буду його покращувати», - зауважив голова Вінницької ОДА Владислав Скальський.

Також він наголосив, що такі веломарафони роблять велику справу. В першу чергу – пропагують здоровий спосіб життя.

«Саме місто Вінниця найбільш велосипедизоване місто в країні і наша область заслуговує на те, щоб мати такий статус. Якщо казати про позицію влади, то ми займаємось профілактикою і пропагуємо здоровий спосіб життя. І в такої країни, в такої області, в такого міста, значно більше майбутнього», - сказав Владислав Скальський.

«Закрутка – це, в першу чергу, фановий марафон під закриття сезону. Ми намагалася створити умови, аби кожен з учасників міг проїхати свої сто кілометрів, навіть якщо вони для нього перші. Цьогоріч в якості експерименту у вело марафоні беруть учні спортивних шкіл. Наймолошому учаснику 15 років. Найстаршому - 82», - зауважує співорганізатор марафону Олександр Царевський.

«Закрутка по-вінницьки» відбувається вже п’ятий рік. Цьогорічний маршрут пролягав: Вежа Артинова- Нова Прилука – Калинівка – Мізяків – Вінниця (ТРЦ «Plaza Park»). Кожен з учасників отримав стартовий пакет з номерком, наліпкою закрутки, сувенірним магнітом, роадбуком, талоном на харчування на фініші, дипломом та медаллю фінішера.

В рамках змагань вінницька велоспільнота також організувала і польову кухню. Всі приготовлені волонтерами смаколики продавались за символічні кошти, які спрямують на лікування юного велоспортсмена Сергія Шишкіна. 13-річний вінничанин потребує термінової трансплантації кісткового мозку. В хлопця діагноз гострий лімфобластний лейкоз. Його порятунок вартує 100 тисяч євро.


Вінниця.info, фото з сайту Вінницької ОДА

Теги: спорт велосипед 
Матеріали по темі