Суспільство

Залишив роботу в державній установі Вінниччини і записався до бригади «Сталевий кордон»

15 березня 2023, 13:56

Аби швидше звільнити країну від ворога та завершити війну назавжди, 40-річний Володимир з Вінниччини добровольцем вступив до бригади «Сталевий кордон». Про формування бригад «Гвардії наступу» чоловік дізнався з соціальних мереж.

Про це повідомляє Могилів-Подільський прикордонний загін.

У лютому Володимир звільнився зі служби в одній з державних установ Вінниччини, у якій мав стаж понад 19 років, а вже на початку березня подав заявку до «Сталевого кордону».Чоловік переконаний – російську навалу треба швидше зупиняти.

«Фактор, який спонукав приєднатися саме до бригади «Сталевий кордон» насправді, - простий та очевидний. Під час строкової служби я був прикордонником, служив на острові Зміїному, тому одразу прийняв рішення, що службу буду проходити саме в лавах Держприкордонслужби

Я прагну захищати нашу країну. Понад усе волію зробити так, щоб мої діти жили у вільній та незалежній Україні! Ми захищаємо найдорожче, тому наше завдання – вигнати ворога з нашої землі і завершити цю війну назавжди», – говорить Володимир.

Наразі чоловік пройшов вже усі етапи вивчення та добору. Надалі підготовка та навчання, а згодом вже разом з досвідченими бійцями виганятиме російських загарбників з української землі.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Сталевий кордон доброволець 
Матеріали по темі