Влада

Замгубернатора Вінниччини часів Януковича керуватиме рахунковою палатою в 5 областях

22 вересня 2015, 10:57

 Колишнього начфіна області та заступника губернатора часів Януковича Володимира Барецького призначили на посаду керівника територіального управління Рахункової палати по п’яти областях.

Щоправда на офіційному сайті Рахункової палати не вказана інформація про начальника територіального управління Рахункової палати по Вінницькій, Житомирській, Кіровоградській, Хмельницькій та Чернівецькій областях (у м. Вінниця). На сайті інформація про В. Барецького в розділі «Колишніх керівних працівників». Проте в коментарі журналісту 33 каналу Роману Ковальському В. Барецький підтвердив новину про поновлення на роботі 11 вересня.

«Повернувся по добрій волі, без судів та пересудів. На роботі не був із грудня минулого року. Поновлений із 11-го вересня. Вийшов до праці, входжу в курс справ, які у нас завжди були на кращому в державі рівні. Тим більше, що нам додали ще одну область на обслуговування – Чернівецьку», - прокоментував чиновник.

Довідка.

Барецький Володимир Іванович народився 26 жовтня 1957 року в с. Гибалівка Шаргородського району Вінницької області.

У 1989 році закінчив Житомирський сільськогосподарський інститут, бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності в сільському господарстві, економіст.

З 1975 по 1977 рік - служба у Збройних Силах.

З 1978 по 1986 рік працював позаштатним страховим агентом, дільничним інспектором, старшим інспектором по основній діяльності, заступником начальника інспекції Шаргородської інспекції Держстраху.

З 1986 по 1990 рік - провідний спеціаліст контрольно-ревізійної групи Шаргородського районного агропромислового об'єднання.

З 1990 по 1992 рік - начальник інспекції Держстраху, начальник Шаргородського відділення обласної дирекції Укрдержстраху.

З 1992 по 1994 рік - завідуючий фінансовим відділом Шаргородської районної державної адміністрації.

З 1994 по 1995 рік - заступник голови-завідуючий фінансовим відділом Шаргородської районної Ради народних депутатів.

З 1995 по 1997 рік - заступник голови-завідуючий фінансовим відділом Шаргородської районної державної адміністрації.

З 1997 по 2004 рік - начальник фінансового управління, заступник начальника головного управління Вінницької обласної державної адміністрації.

З 2005 по 2006 рік - голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету Вінницької обласної Ради.

З 2007 по 2008 рік - керуючий Вінницьким відділенням АКБ "Київ".

З 2008 року по 2010 рік - начальник територіального управління Рахункової палати по Вінницькій, Житомирській, Кіровоградській та Хмельницькій областях (у м. Вінниця).

З 2010 по 2013 рік – заступник Голови Вінницької обласної державної адміністрації.

З квітня по грудень 2013 року - начальник територіального управління Рахункової палати по Вінницькій, Житомирській, Кіровоградській та Хмельницькій областях (у м. Вінниця).

З грудня 2013 року по жовтень 2014 року працював начальником територіального управління Рахункової палати по Івано-Франківській, Закарпатській та Чернівецькій областях (у м. Івано-Франківськ).

Володимир Барецький є депутатом Вінницької обласної ради, членом комісії з питань регулювання земельних ресурсів та реформування земельних відносин

Нагадаємо, це вже другий заступник голови Вінницької ОДА часів Януковича, який за останній місяць працевлаштувався на керівну посаду. Як відомо, Любов Спірідонова працює проректором ВНАУ.

ВИННИЦА.info

Теги: призначення посада 
Матеріали по темі