Економіка

«Заміксуй туризм у Вінниці» - в «Квадраті» стартував дводенний хакатон

16 січня 2020, 16:14

16 січня в молодіжному центрі «Квадрат» розпочався дводенний хакатон «TourMIX: заміксуй туризм у Вінниці». Представники сфер ІТ, готельного бізнесу, працівники музеїв, екскурсоводи, маркетологи, дизайнери та громадські активісти зібралися, аби розробити нові плани в розвитку міського туризму та напрацювати проекти для включення їх у майбутню Стратегію розвитку цієї галузі у Вінниці до 2030 року. Два дні учасниці та учасники в командах розроблятимуть ідеї для нових фестивалів, форумів, закладів та об'єктів у Вінниці, які в майбутньому готові реалізовувати самостійно або у партнерстві з міськрадою, бізнесом та громадським сектором.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

«Ми можемо впевнено констатувати, що у 2019 році у Вінниці було більше туристів, і вони більше залишили грошей у нашому місті, в тому числі і завдяки туристичному зборі. Політика міської ради – створювати умови для того, щоб в місті народжувалися креативні ідеї і вони отримували підтримку. І саме для того, щоб цих ідей зібрати якнайбільше, було обрано формат хакатону. Унікальність – це основне гасло нашого хакатону. Саме такою має стати Вінниця. Це дасть нам можливість розвивати туризм», - каже директор департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради Олександр Вешелені.

Експертка з питань маркетингу територій, туризму та піару в перший день хакатону Галина Малець розповіла про маркетинг туристичного продукту та ключі до створення унікальної туристичної пропозиції.

17 січня учасники та учасниці працюватимуть над детальною концепцією проекту, айдентикою (лого, елементами стилю проекту), матеріальним вираженням (буклет, плакат, сторінка в соціальних мережах, сувенірна продукція тощо), планом реалізації проекту, просуванням та бюджетом майбутньої ініціативи. А гастрогід, дослідниця Подільської кухні Олена Павлова, частуватиме усіх учасників заходу смачними намазанками, паштетами, смузі з петрушки і лимону, гарбуза і яблук, з селери, моркви і цибулі, а також можна буде посмакувати подільським песто з буряка.

Вінниця.info, фото Вінницької міської ради

Теги: туризм хакатон Квадрат 
Матеріали по темі