Місто

Замостянську освітили LED-світильниками і будуть встановлювати вуличні меблі

7 листопада 2018, 09:59

У Вінниці завершують реконструкцію першої черги Замостянської – встановили понад 70 LED-світильників. Наступного тижня тут з’являться нові вуличні меблі.

Про це йдеться на сторінці Фейсбук мера Вінниці.

«Реконструкція вулиці Замостянської по першій черзі – від перехрестя з проспектом Коцюбинського до вулиці Стеценка – на фінішній прямій. Цей проект продемонстрував, наскільки важлива співпраця і долучення експертного середовища до таких процесів. І, вважаю, гарний знак, що і самі вінничани активно цікавились ходом робіт – значить, їм не байдуже. Чекати результату залишилось недовго.

Сьогодні вулиця вже з новим освітленням – на першій черзі понад 70 LED-світильників. Останні штрихи пов’язані з висадкою дерев, - а всього їх на цій ділянці понад 200, - асфальтуванням тротуарів та облаштуванням алеї плиткою. Уже з наступного тижня планується встановлення вуличних меблів, а також трьох зупинкових комплексів.

Вся команда, яка працювала над реалізацією цього проекту, намагалася знайти збалансовані рішення, щоб створити комфортний простір, у першу чергу, для людей. Тому була збільшена площа тротуарів та зелених насаджень, облаштовані велосмуги, паркомісця. У рамках реконструкції були застосовані і нові для міста підходи – наприклад, підвищені платформи для зупинок громадського транспорту», - зазначено в дописі.

Нагадаємо, реконструкцію Замостянської розпочали 23 квітня. Ремонт триватиме 2 роки і розрахований на 2 черги. Перша черга реконструкції - від проспекту Коцюбинського до вулиці Стеценка. Друга - від вулиці Стеценка до вулиці Стрілецької.Минулого тижні на проспекті висадили молоді дерева.

 

Вiнниця.info, фото - з сторінки С. Моргунова

Теги: ремонт вулиця 
Матеріали по темі