Культура

Запальне весілля у Палаці Потоцьких. «Гуцулка Ксеня» на Operafest Tulchyn зірвала овації. Фото і відео

8 червня 2019, 01:46

Вечір на Operafest Tulchyn був особливим. Тут підсвітили численні інсталяції і фотозони. Дивовижно виглядали велетенські тюльпани, ніби казкові. А на відвідувачів фестивалю очікувала оперета у стилі «українського танго» «Гуцулка Ксеня». Глядацька зала під відкритим небом не мала вільних місць. Хтось спостерігав мистецьке дійство просто сидячи на газоні.

Артисти розповіли історію українських емігрантів, які у 1939 році приїхали із США до Ворохти, аби знайти молодому хлопцю наречену в Карпатах. Та американський парубок виявився непростим: дід заповів йому мільйон доларів, за умови, що той знайде на батьківщині «свідому українку».

Крім захопливого сюжету, оперета вразила прекрасною колоритною музикою з елементами коломийок. Сприймалася зрозуміло і просто, адже контекст знайомий багатьом українцям. Глядачі, ніби побували на Гуцульщині. Яскравим фіналом подорожі стало справжнє народне гуляння – весілля.

Головну роль в опереті виконала Ольга Абакумова.

Захоплюючий сюжет і веселі діалоги доповнювали колоритною музикою з елементами коломийок у виконанні Академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії, а також масштабними танцювальними постановками балету і хору Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля». Диригент-постановник - Олександр Драган. Режисер-постановник - Богдана Латчук.

Нагадаємо, що грандіозний Operafest Tulchyn розпочався концертом і українсько-німецькою прем’єрою.

Повну програму Operafest Tulchyn дивіться ТУТ.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Operafest Tulchy фестиваль  
Матеріали по темі