Влада

Зарплати голови і заступників. Як депутати Вінницької облради голосували за премії і надбавки

11 грудня 2020, 17:25

11 грудня на розгляд другої сесії Вінницької обласної ради винесли 7 питань. Шостим в порядку денному було Про оплату праці голови обласної ради, першого заступника та заступників. В проекті рішення прописали надбавки – 90% до посадового окладу та премії в розмірі 60% до посадового окладу щомісячно. Рішення прийняли 45 голосами «за», при 74 присутніх в залі. Питання виставляли на голосування двічі.

Шестеро не голосували і заявили про конфлікт інтересів. Відповідно до закону, депутати не мають права голосувати за рішення на свою користь або родичам. Не голосували голова - Вячеслав Соколовий, перший заступник - Володимир Кістіон, заступники - Ігор Івасюк, , Анатолій Ткач, Дмитро Чаленко та дружина Ігоря Івасюка - Ірина Івасюк.

З першого разу питання про зарплати не проголосували – не вистачило голосів. 41 - «за».

Депутат від «Слуги Народу» Євген Шаповалов вніс пропозицію, щоб на період пандемії коронавірусу керівництво облради відмовитись від преміювання і надбавок 90% та запропонував, аби рішення про преміювання приймалось колегіально і раз в квартал, а не щомісячно. Пропозицію не підтримали. «За» лише 15 голосів.

Проект рішення про оплату праці знову поставили на голосування і прийняли рішення – 45 «за».

Більшість голосів дала «Українська стратегія Гройсмана», їх підтримала "Батьківщина" і "За майбутнє".

Не голосували «Слуга народу» і «Європейська солідарність».

«Ми насправді добре розуміємо проблематику сьогодення, виклики, які нам диктує економічна криза і пандемія коронавірусу. Тому повірте, що там, де буде потрібно, і ми особисто, і будемо звертатись до вас про те, щоб ми в різний спосіб надавали підтримку нашим громадянам. Хворі на «ковід» це не єдина категорія осіб, є набагато більші потреби. Ми це розуміємо і переконаний, що ви побачите нашу демонстрацію розуміння цього питання», - прокоментував голова облради Вячеслав Соколовий.

За попередніми розрахунками, які раніше публікував Євген Шаповалов, заробітна плата разом з надбавками і щомісячними преміями складатиме:

Голова обласної ради – 50 тис грн

Перший заступник – 44 тис грн

Заступники – приблизно по 39 тис грн. Посадовий оклад в кожного по 15125 тис грн, але різна вислуга років, яка обраховується при начисленні надбавки.

Нагадаємо, на першій сесії облради обрали голову та затвердили заступників голови.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: зарплата облрада 
Матеріали по темі