Суспільство

Заступники начальників управлінь обласної міліції пішли на пенсію

7 жовтня 2015, 14:44

 Заступника начальника слідчого управління обласної міліції Віталія Андрощука та заступника начальника управління матеріального забезпечення Олександра Плаксієнка, які понад 20 років життя присвятили служінню у лавах міліції, колеги провели на заслужений відпочинок.

Про це інформує прес-служба УМВС України у Вінницькій області.

В урочистій обстановці керівництво обласної міліції провело на пенсію двох своїх колег. Т.в.о. начальника УМВС Сергій Кримчук подякував підполковникам Віталію Андрощуку та Олександру Плаксієнку за роки чесної і бездоганної служби в органах внутрішніх справ, побажав успіхів в реалізації нових життєвих задумів.

Усі 22 роки служби Віталій Андрощук прослужив у слідчих підрозділах міліції. Починав службу на посаді слідчого Староміського районного відділу Вінницького міського відділу міліції. Останні 8 років працював на посаді заступника начальника слідчого управління міліції Вінниччини.

Олександр Плаксієнко за 25 років служби у міліції пройшов шлях від техніка служби озброєння до заступника начальника управління матеріального забезпечення вінницького обласного управління.

ВИННИЦА.info

Теги: чиновники пенсії 
Матеріали по темі