Політика

Заступниця голови Вінницької облради їздить на партійні збори за рахунок вінничан?

18 травня 2017, 10:16

 Депутат Вінницької облради з «Оппоблоку» Юрій Яремчук з’ясував, що 25 квітня 2017 року перший заступник голови облради Людмила Щербаківська разом з головою постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм та депутатом від «Батьківщини» Геннадієм Мазуром начебто з робочим візитом поїхали в Одеську облраду. Візит не планувався заздалегідь. 26 квітня в соцмережах з’явились світлини вінничан з лідерами партій – Ю. Тимошенко та І. Кириленком. Саме в той час в Одесі проходила «закрита» нарада керівного складу «Батьківщини» щодо проведення референдуму по продажу землі. Оскільки бути одночасно у двох різних місцях неможливо, Юрій Яремчук вважає, що його колеги вирішували партійні питання. Справа в тому, що Л. Щербаківська та Г. Мазур є посадовими особами облради. Відрядження до партійних лідерів немає сплачуватися з коштів обласного бюджету та могло бути завуальоване під поїздку до іншої облради.

Ю. Яремчук підготував звернення на ім’я голови Вінницької облради Анатолія Олійника з проханням перевірити дану інформацію. Про це він повідомив голову вчора під час засідання президії.

Окрім того, 17 травня депутати намагались з’ясувати на яких підставах зятя Людмили Михайлівни, Богдана Кеса призначили заступником директора вінницького будинку-інтернату геріатричного профілю. Представники «Опоблоку» повідомили, що й на інші керівні посади в області Людмила Михайлівна лобіює призначення свої однопартійців.

Вінниця.info, фото з соцмереж

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: батьківщина поїздки 
Матеріали по темі