Суспільство

Завдяки дистанційному навчанню учням з Молдови не потрібно йти до шкіл на Вінниччині

2 березня 2021, 12:47

Від 3 березня на Вінниччині на дистанційне навчання переходять учні всіх класів. Про це вчора заявив губернатор регіону Сергій Борзов. Тижнем раніше уроки в режимі онлайн впровадили лише для школярів з 4 по 11 класи. Посилення карантинних обмежень довелося вводити через різкий стрибок кількості заражень на коронавірусну інфекцію в області.

Утім, те, що на навчання не потрібно приходити, підходить школярам з Молдови. До початку карантину чимало дітей звідти обирали саме українську школу. Адже по її завершенню було доцільніше вступати у наші вищі навчальні заклади.

Не винятком стало і місто Могилів-Подільський на Вінниччині. Кордон з Молдовою розділяє міст через річку Дністер.

«Наразі я знаю точно, що кілька учнів з Молдови закінчують у нас 11-й клас. Раніше було набагато більше дітей, які приходили до нас із прикордонних населених пунктів сусідньої республіки. На дорогу їм потрібно було затратити у межах 40-45 хвилин. Але карантин ввів свої корективи. Думаю, саме для таких учнів – більш позитивні. Чому? По-перше, кордон України з Молдовою закритий. Крім того, у чому зручність дистанційного навчання, навчальний процес триває, ну, якщо чи вчитель, чи учень знаходиться навіть в США», - розповів Вінниця.info Андрій Горобець, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4-ліцей.

Зауважимо, по Вінницькій області працює 746 школи. А також нагадаємо, освітні хаби з сучасними геджетами та доступом до Інтернету облаштують у 13 гуртожитках для слухачів коледжів та технікумів нашого регіону.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінниччина Молдова школярі дистанційне навчання 
Матеріали по темі