Економіка

Завод у Вінниці розширює виробництво. Набирають працівників із сусідніх громад

1 березня 2023, 14:07

Завод ТОВ «Грін кул», який є провідним лідером з виготовлення холодильного обладнання, розширює потужності у Вінниці та має потребу у працівниках.

Про це інформує Вінницька обласна служба зайнятості.

Зараз на підприємстві працює понад 650 осіб. Лише у протягом грудня минулого року в ТОВ «Грін кул» створили 65 нових робочих місць.

На роботу запрошують слюсарів з механоскладальних робіт, менеджерів із закупівель та інженерів-технологів машинобудування.

«Роботодавець гарантує повний соціальний пакет, гідні умови праці, високий рівень заробітної плати, щомісячну премію тощо. Для жителів Липовецької ОТГ забезпечують підвіз на роботу.

Якщо цікавить перспектива роботи у команді ТОВ «Грін кул», звертайтеся до Липовецького відділу Вінницької філії Вінницького ОЦЗ за тел. 0(4358) 2-13-33», - зазначено в повідомленні служби зайнятості.

Нагадаємо, ще до повномасштабної війни завод з виробництва холодильного обладнання «Green Cool» компанії UBC-Group повідомляв, що розширить свої виробничі потужності. Після російського вторгнення, компанія релокувала до Вінниці своє виробництво, яке було у Харкові та в Дергачах.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: робота завод 
Матеріали по темі