Місто

Завтра перекривають рух Київським мостом та Замостянською. Громадський транспорт змінить маршрути прямування

14 серпня 2018, 11:19

15 серпня у Вінниці в зв’язку з ремонтними роботами буде перекрито рух для всіх видів транспорту через Київський міст та для автотранспорту - по вулиці Замостянській. Рух маршруток та тролейбусів змінюють. Приватний автотранспорт пускають в об’їзд.

Про це йдеться в повідомленні Вінницької міської ради.

З 15 серпня по 5 вересня буде повністю перекрито рух автотранспорту по вулиці Замостянській в обох напрямках на ділянці від вул. П. Запорожця до просп. Коцюбинського.

Рух приватного автотранспорту буде організовано в об’їзд по вулицях Острозького, Винниченка, Івана Бевза, Ширшова, Олександра Довженка, Героїв Крут, Тімірязєва.

Рух маршруток №3А, 8Б, 23А буде організовано в обох напрямках по просп. Коцюбинського, а автобусів маршруту №8А в обох напрямках – по вул. Академіка Янгеля, Київській, просп. Коцюбинського.

 

З 6:00 години 15 серпня по 6:00 24 серпня буде повністю перекрито рух транспорту в обох напрямках по вулиці Чорновола – на відрізку від перехрестя з вул. Громова до перехрестя з вул. І. Богуна.

«Під час перекриття руху на мосту виконуватимуться роботи з гідроізоляції та будемо асфальтувати проїзджу частину, – каже директор департаменту капітального будівництва міської ради Ігор Кравець. – На період проведення робіт буде змінено рух громадського транспорту. Приносимо вибачення за тимчасові незручності».

На час проведення робіт рух тролейбусів №3, 9, 15 та маршруток №8Б, 16А, 17А, 23А, 31А на ділянці від зупинки «Театр ім. Садовського» до зупинки «вул. Стрілецька» буде призупинено в обох напрямках. Перевезення пасажирів вищезазначеними маршрутами буде здійснюватися по вул. Соборній та Центральний міст.

 

Як відомо, Київський міст споруджено в 60-х роках. Це перша і поки що єдина переправа, яку у Вінниці взялись капітально ремонтувати. Як змінилась мостова споруда за півтора роки ремонту, можна переглянути у фоторепортажі.

Вінниця.info

Теги: дороги Вінниця рух ремонти 
Матеріали по темі