Культура

Завтра вінничанку Юлію Гурську благословлятимуть на перемогу в конкурсі Дитяче «Євробачення-2010»

10 листопада 2010, 15:09

Завтра в Києві в Національній телерадіокомпанії відбудуться урочисті проводи в Мінськ представниці від України 15-річної вінничанки Юлії Гурської на конкурс Дитяче «Євробачення-2010».

Про це під час прес-конференції у Вінниці повідомив засновник «Благодійного фонду Петра Порошенка» П.Порошенко.

«Завтра ми в Києві в Національній телерадіокомпанії будемо робити урочисті проводи в Мінськ нашої української делегації. В суботу Ю.Гурська вирушає до Мінська і буде готуватись там до конкурсу», - повідомив він.

Він повідомив, що Фонд не вперше підтримує таланти на Дитячому «Євробаченні». «Минулого року наша представниця на цьому конкурсі зайняла друге місце. У Юлії, я думаю, що спираючись на ці результати, є всі підстави перемагати в Мінську», - сказав П.Порошенко.

Він розповів, що для підтримки Ю.Гурської із Вінниччини до Мінську поїде ще декілька діток. «Мій Фонд звернувся до обласного та міського управлінь освіти з проханням надати нам кандидатури найбільш достойних дітей і хто їх буде супроводжувати для того, щоб ми організували квитки, проживання і квитки для участі в Дитячому «Євробаченні». Найближчим часом ці організаційні питання будуть вирішені, і будуть оголошені прізвища дітей, які зможуть безпосередньо в залі вболівати за Юлію», - розповів засновник «Благодійного фонду Петра Порошенка».

Він закликав українців підтримати вінничанку Ю.Гурську в цьому конкурсі Дитячого «Євробачення-2010». «Мені на думку прийшли слова одного із відомих артистів: Допомагати потрібно талантам, бо бездарі проб’ються самі. Я був вражений наскільки це талановита, працьовита дівчина, яка здатна захищати честь України на найвищому Європейському конкурсі – Дитяче «Євробачення-2010», - сказав П.Порошенко.

Сама ж учениця вінницького технічного ліцею Ю.Гурська повідомила, що вже відбулось жеребкування. «Жеребкування вже було, глави делегацій уже з'їжджались до Мінську - в мене буде п'ятий номер, як на Національному відборі», - розповіла вона.

Ю.Гурська також сказала, що наряди для конкурсу шиє вінницька дизайн-студія «Десс».

«Це буде моя перша поїздка за кордон і мені трішки страшнувато їхати в іншу країну, але наша команда налаштована на перемогу. Ми відчуваємо підтримку вінничан і це додає сил», - розповіла Ю.Гурська.

Вона також зазначила, що конкуренти на конкурсі Дитяче «Євробачення-2010» - всі сильні. «Кожен номер виділяється і визначити найкращий складно» - додала представниця від України.

Нагадаємо, 15-річна вінничанка Юлія Гурська записала відеокліп на пісню "Літак", з якою виступатиме наприкінці листопада у Мінську на конкурсі маленьких виконавців Дитяче «Євробачення-2010».

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі