99

0

Збірна України програла Англії з рахунком 0:4

Таким чином, Україна вийшла з Євро-2020 на етапі чвертьфіналу

3 липня, о 22-й годині розпочалася довгоочікувана гра 1/4 фіналу Євро-2020 Україна – Англія. Футбольні збірні зустрілися на стадіоні «Олімпіко» в Римі.

Перший гол був забитий у ворота українців ще на початку гри. Українці створювали кілька небезпечних моментів. Після цього англійці трохи відійшли, а українці намагаються атакувати.

Під час матчу було кілька замін гравців.

Другий тайм почався з атаки англійців. І вже 46-й хвилині м’яч в українські ворота забили вдруге, на 50-й – втретє, а на 63-й вчетверте.

Матч завершився з рахунком 0:4 на користь Англії. Таким чином, Україна вийшла з Євро-2020 на етапі чвертьфіналу, а Англія в 1/2 чемпіонату зіграє з Данією, яка 3 липня обіграла чехів із рахунком 2:1.

Україна завершує цей турнір у топ-8 найсильніших команд Європи.

Збірна України програла Англії з рахунком 0:4 - фото 2

Збірна України програла Англії з рахунком 0:4 - фото 3

Збірна України програла Англії з рахунком 0:4 - фото 4

Збірна України програла Англії з рахунком 0:4 - фото 5

Збірна України програла Англії з рахунком 0:4 - фото 6

Збірна України програла Англії з рахунком 0:4 - фото 7