Економіка

Землі під пасовища на Вінниччині – найдешевші в Україні

15 січня 2020, 13:29

Державна податкова служба України оприлюднила Довідник показників нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь в Україні станом на 1 січня 2020 року. На Вінниччині 1 гектар ріллі вартує – 27 184 гривень. В той же час, землі, які виділяються під пасовища у Вінницької області – найдешевші в Україні.

Про це йдеться на сайті відомства.

Зокрема, найвищі показники нормативної грошової оцінки 1 га ріллі у Черкаській, Чернівецькій та Харківській областях. Найнижчі показники у Житомирській, Львівській та Рівненській областях.

На Вінниччині 1 га ріллі вартує – 27 184 гривень, земля під багаторічні насадження – 47 053 гривень/га, сіножаті землі – 3 140,38 гривень/га.

В той же час, землі, які виділяються під пасовища у Вінницької області – найдешевші в Україні. Так, 1 га такої землі коштує – 1 558,08 гривень.

Довідка.

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також за розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.

Вінниця.info

Теги: земля продаж 
Матеріали по темі