Політика

Жіноче керівництво «Основи» на Вінниччині та програма розвитку країни за прикладом Кореї

15 листопада 2018, 18:23

 15 листопада у Вінниці голова політичної партії «Основа» Андрій Ніколаєнко представив керівників Вінницької обласної та міської організацій партії та презентував Стратегію розвитку країни 2030, розроблену науковцями і фахівцями.

«Партія витримує гендерний баланс. Мені дуже приємно, що обласну і міську організації партії очолює дві чарівні жінки, які будуть розбудовувати команду і просувати ідеї партії», - почав Андрій Ніколаєнко.

Головою Вінницької обласної партійної організації є Лідія Діденко, яка має досвід керівництва медичною галуззю на рівні області, так як була очільницею департаменту охорони здоров’я ОДА. Керівником міського осередку партійної організації є журналістка, поетеса Анна Візнюк, яка має досвід державної служби.

«При всій повазі до тих представників Вінниці, які сьогодні працюють відомі на всю Україну – міністри, Прем’єр і Президент, який асоціюється з вашим регіоном, ми хочемо показати, що тут є інші люди, які по іншому орієнтовані до людей і громади. Одним із членів нашої команди, який співпрацює з нами є Олександр Чалий. Відомий фаховий дипломат, колишній заступник міністра закордонних справ, посол кількох країн. Він допомагає партії розбудовувати зовнішньоекономічний аспект. Ще є ряд людей з Вінниччини, якими я пишаюсь», - розповідає голова партійної організації.

Представники партії «Основа» під час зустрічі з журналістами презентували доктрину розвитку України до 2030 року, яку розробляли з науковцями, економістами і фахівцями інших галузей.

«Це громадянська платформа, що має он-лайн версію, де кожен економіст, кожен науковець може долучитись зі своїми пропозиціями, які будуть проаналізовані, обраховані і ними буде доповнюватись цей документ. Це візія сучасної і майбутньої України, яка може бути реалізована. Будь хто, хто вважає, що його професійний рівень знань дає можливість приймати участь, ми запрошуємо до цієї спільної роботи», - говорить А. Ніколаєнко.

Для виході з кризи та розвитку України «Основа» пропонує взяти на озброєння досвід Кореї, де нульовий рівень толерантності до корупції та успішний досвід розбудови потужної економіки.

«Це аграрна держава, в шість разів менша України, яка за населенням тільки нещодавно нас обігнала є десятою економікою світу, не маючи природних ресурсів. Вони є лідером в суднобудуванні, напівпровідниках, біотехнологіях, косметичній галузі. В центрі будь-якої реформи в Кореї стоїть людина. Головне на що корейські домогосподарства витрачають свої гроші, це освіта. Сьогодні за рівнем розвитку людського капіталу Корея обігнала Сінгапур і вийшла на перше місце в світі. 6% ВВП вони інвестують в науку і технології.

Незважаючи на геополітичні інтереси всіх сусідів, як би не намагались посварити, їх національна еліта розуміє, що економічна перспектива лежить в об’єднанні двох Корей. Вона не слухає ні Китай, ні США, а проводить процес об’єднання з багаторічним своїм ворогом. Сьогодні Україна стала плацдармом зіткнення двох цивілізацій – західної і східної. Корейці зрозуміли, що тільки за рахунок власної потужної економіки і потужного суспільства вони можуть стати суб’єктними.

Україна має і може пройти цим шляхом і в питанні миру та об’єднання територій і в питанні економіки та реформуванні суспільства щодо відношення до корупції. Ці ті уроки, те що можуть Україну зберегти і розвинути», - говорить А. Ніколаєнко.

 

Голова політичної партії Основа зазначає, що країною повинні керувати фахівці.

«В нашій команді є бізнесмени, лікарі, викладачі, аграрії, енергетики, представники харчової промисловості. Я сам є керівником компанії, яка займається видобутком титанової сировини. На підприємстві працює 600 людей. Зараз країні потрібна дієва команда, так звана «Дрім тім». Ми не ділимо, хто в якій партії був. Наприклад, в нас Житомирську організацію очолює людина, яка була в «Свободі» і вийшла з Свободи в 2014 році, коли партія була у владі. В нас є люди, які були в Партії Регіонів, Аграрній партії в Батьківщині і готові до нас переходити з партії Блок Петра Порошенка. Ми готові оцінювати не за партійною приналежністю, а за справами, які людина робила в своєму житті. В нас багато людей з Сильної України, які свого часу підтримали Сергія Тігіпка, а потім не захотіли залишатись в політиці, коли відбулось злиття з Партією Регіонів», - розповідає про формування партійних організацій Андрій Ніколаєнко.

 

Голова обласної партійної організації Лідія Діденко переконана, що разом з однодумцями вони зможуть вирішити три основні проблеми в Україні.

«Переважна більшість людей сьогодні кажуть, що необхідно зробити три речі – зупинити війну, відродити економіку країни та зупинити виїзд людей з країни. Ці три речі я не знала як вирішити. Я знайшла відображення цих проблем і шляхи їх вирішення в партії «Основа» і хочу їх реалізувати у Вінницькій області за допомогою тих людей, яким це також болить, як і мені», - сказала Лідія Діденко.

 

 

 

 

 

 

Вiнниця.info, фото прес-служби партії «Основа»

 

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: політика жінки 
Матеріали по темі