Культура

Жіночий клуб "Перлина" даруватиме вінничанам "Всесвіт краси та довголіття"

1 листопада 2010, 19:38

6-7 листопада жіночий клуб "Перлина" організовує в Будинку офіцерів у Вінниці виставку "Всесвіт краси та довголіття".

Про це повідомила керівник проекту Ольга Маліновська.

За її словами, на виставці вінничанам продемонструють свої пропозиції та майстерність салони краси, сауни, спа-салони, оздоровчі та медичні центри, спортивні та танцювальні клуби. Гості виставки зможуть ознайомитись із останніми тенденціями моди від дизайнерів та ювелірів і взяти участь у майстер-класах по візажу, манікюру, танцях - у програмі виставки дефіле моделей і конкурси між салонами краси за звання "салон краси 2010 року".

- Ці переваги дозволять залучити понад три тисячі відвідувачів, - сказала Маліновська. Вона додала, що для активних учасників конкурсів передбачені призи від спонсорів.

За словами Маліновської, Будинок офіцерів для проведення заходу був обраний не випадково, оскільки він не лише один із культурних центрів Вінниці, у якому постійно проводяться фестивалі, концерти, виставки. Місце розташування та забудова дозволяє ефективно втілити сценарні розробки авторів виставки: два поверхи будівлі будуть використані для виставкових модулів. Майстер-класи і покази мод відбуватимуться у холах та танцювальних залах. На площі перед Будинком офіцерів проходитиме масштабне відкриття та закриття заходу.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі