Місто

Жителі в районі «олієжиркомбінату» хочуть стадіон. Вінничани збирають підписи

5 жовтня 2016, 15:19

 З 1 жовтня у Вінниці триває голосування за проекти «Бюджету громадських ініціатив». Вінничани шляхом голосування обирають найкращі ідеї для реалізації в 2017 році. Серед 59 конкурсних проектів, частина таких що можуть покращити загальнодоступний суспільний простір. Зокрема, в районі олієжиркомбінату, вінничани хочуть за рахунок місцевого бюджету провести реконструкцію стадіону, перетворивши його в центр ігрових видів спорту.

«За останні 25 років там проводився лише косметичний ремонт. Ми всі разом відновлювали огорожу, фарбували її. Зараз же люди пропонують обладнати там міні-футбольне поле, волейбольний та баскетбольний майданчики», - пояснює депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко.

Депутат Вінницької міськради Алли Власюк переконана, що подібні ініціативи городян слід підтримувати, адже стадіон це місце проведення якісного дозвілля підлітків та молоді.

«Люди мотивовані прикрасити свій мікрорайон і хочуть створити для своїх дітей відповідні умови для заняття спортом. Варто врахувати, що в мікрорайоні проживає близько 4 тисяч дітей і підлітків, і цей стадіон є єдиним місцем для їх дозвілля. Тому до 10 жовтня ми плануємо зібрати максимальну підтримку за наш проект, який значиться під номером 43», - говорить Алла Власюк.

Проект майбутнього стадіону

 

Існуючий стан

 

 

Як зареєструватись для голосування за проекти через Інтернет, можна переглянути у відеоінструкції.

Як відомо, з 1 до 10 жовтня триває голосування за проекти Бюджету громадських ініціатив. Вінничани можуть обрати 1 великий і 1 малий проект з 59 запропонованих.

Вінниця.info

Теги: проекти ініціативи 
Матеріали по темі