Місто

Жителі Вінниці ходитимуть на зарядку біля дому

5 серпня 2010, 15:04

У Вінниці започатковано проведення ранкової гімнастики для мешканців житлових мікрорайонів.

Презентація цього проекту, який покликаний долучити вінничан до здорового способу життя, відбулась 5 серпня у парку «Дружби народів» (мікрорайон «Вишенька», біля озера).

Програма складалась із 7 блоків тривалістю до 7 хвилин із виконання різних видів вправ. Це були і спокійні вправи, і силові, з елементами спортивного та сучасного танцю, хіп-хоп у перервах між якими проводились різноманітні конкурси.

Ранкову гімнастику сьогодні проводили публічні люди різних професій, які ведуть здоровий спосіб життя і активно займаються фізичними вправами, але не є професійними спортсменами, в тому числі і журналісти ВИННИЦА.info.

За словами начальника Відділу сім’ї, молоді та туризму Вінницької міської ради Руслана Анфілова надалі такі гімнастики будуть презентовані в усіх мікрорайонах Винниці з 7 до 8 години ранку по вихідним. «З 2 вересня 2010 року гімнастика проводитиметься регулярно та щоденно в кожному мікрорайоні Вінниці, з 6 до 8 години ранку», - повідомив Р.Анфілов.

Він також зазначив, що на кожній з таких гімнастик, як сьогодні, так і надалі присутні медичні працівники, а також професійні тренери. «Медпрацівники та тренери, які завжди присутні на ранковій гімнастиці, у разі потреби готові надавати допомогу та радити вінничанам як найкраще з користю для здоров’я залучатись до здорового способу життя», - сказав Р.Анфілов .

Р.Анфілов також повідомив, що ідея запровадження ранкових гімнастик в місті виникла у мера Вінниці Володимира Гройсмана, після чого було проведено опитування вінничан, щодо цієї ідеї. «Попереднє опитування показало, що більше 80% городян із задоволенням взяли б участь у ранковій гімнастиці, якби така організовувалась у їх мікрорайонах», - розповів Р.Анфілов.

Відділ сім’ї, молоді та туризму Вінницької міської ради також розглядає пропозиції щодо організації ранкових гімнастик та очікує пропозицій від людей для більш якісної організації таких заходів.

Нагадаємо, що відділ сім’ї, молоді та туризму Вінницької міської ради спільно з Молодіжною радою міста проводили анкетування мешканців Вінниці стосовно організації дозвілля сімей, дітей та молоді.


  

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі