Суспільство

Жмеринська лікарня повністю завантажена хворими на коронавірус, а у Вінницькій МКЛ розгорнули додаткові ліжко-місця – ситуація по медзакладах області

20 травня 2020, 14:47

Станом на ранок 20-го травня Жмеринська центральна районна лікарня повністю завантажена пацієнтами, хворими на коронавірус, а у Вінницькій міській клінічній лікарні №1 розгорнули додаткових 22 ліжка. В Калинівській центральній лікарні наразі вільні всі 70 виділених для хворих з «ковідом» місць. Загалом, в 9 опорних лікарнях І хвилі у Вінницькій області розгорнули 361 ліжко для лікування хворих на COVID-19, з них зайнято – 98.

Про це повідомляють на сайті Вінницької облдержадміністрації.

Як йдеться в повідомленні, у Вінницькій міській клінічній лікарні №1 додатково розгорнули 22 ліжка для хворих на коронавірус, всього ліжко-місць – 81. Наразі у медичному закладі зайнято 60 ліжок або 74,1% від загальної кількості.

Загалом, у лікувальних закладах Вінниччини перебуває 93 дорослих та 5 дітей з підтвердженим COVID – 19. Відсоток зайнятих ліжок становить 27,1%.

На сьогодні в області 328 активних випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Переважна більшість пацієнтів лікуються амбулаторно, адже за станом здоровя не потребують госпіталізації.

Нагадаємо, 18 травня під час брифінгу голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський повідомив, що з Вінниці перенаправлятимуть хворих на COVID-19 до Калинівської районної лікарні, аби зберегти в медзакладах обласного центру резервні місця.

Станом на ранок 20-го травня у Вінницькій області від початку епідемії зафіксували 766 випадків захворювання на коронавірусну хворобу. За даними Центру громадського здоров’я, 425 пацієнтів вже одужали. За добу на Вінниччині від хвороби померли дві людини.

Вінниця.info, фото – ілюстративне, таблиця – з сайту Вінницької ОДА

Теги: коронавірус лікарні завантаженість 
Матеріали по темі