Політика

Журналісти зафіксували, як у Вінницькій облраді депутат і помічниця кнопкодавили за однопартійців. Відео

6 жовтня 2018, 12:15

 На 35-й сесії Вінницької облради, під час якої розглянули лише 6 питань з 75 запропонованих, журналісти на відео зафіксували порушення правил голосування. Замість депутата Михайла Повшедного з партії «Батьківщина», голосували його однопартійці - помічниця депутата та депутат Микола Рибак.

28 вересня Михайло Повшедний прийшов на сесію, зареєструвався, але залишив залу ще до затвердження порядку денного, показавши на годинник керівнику обласного осередку «Батьківщини», Людмилі Щербаківській.

Коли голова облради виніс на голосування пропозицію представників «Батьківщини» включити у порядок денний питання про зміну голови постійної комісії з комунального майна, Микола Рибак натискав кнопки за себе, за Олега Мейдича та за Михайла Повшедного. 

На місці Михайла Повшедного сіла Олена Васількова - помічниця депутата обласної ради від Батьківщини Степана Шимка. Вона також виконувала іноді функції народного обранця, голосуючи замість М. Повшедного. Зокрема, Олена Васількова тисла кнопку, голосуючи за 1 питання в порядку денному за основу і вцілому.

Варто відмітити, що в обласній раді є комісія з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту та депутатської діяльності, яку очолює Андрій Вигонюк (Свобода), але реакції від депутатів на порушення не було.

Вiнниця.info, остання світлина – з сторінки Facebook Олени Васількової

Теги: сесія відео 
Матеріали по темі