Суспільство

Житель Калинівського району створив незвичний «велосипед» із колесами трактора. Фото

20 січня 2020, 16:30

Днями в Калинівці відбулося свято сатири і гумору імені Степана Руданського. Сюди з’їхалися гумористи з багатьох областей України, а також районів Вінниччини.

На площі перед будинком культури розташували світлиці територіальних громад району та «Містечко майстрів» за участю майстрів народного мистецтва Вінниччини. Іванівська ОТГ креативно підійшла до оформлення своєї світлиці – тут представили «KOZAK-Байк». Це службовий велосипед уявного «Ковбасно-винного департаменту», де замість звичних коліс – колеса від трактора.

«Ми з гумором підійшли до представлення своєї світлиці та представили цікавий байк. Взагалі наша громада представляє себе, як центр розвитку велосипедного туризму. Вирішили, щоб наша світлиця була таким додатковим майданчиком нашої громади. Так виникла ідея створити, свого роду талісман – «KOZAK-Байк». Він став службовим велосипедом уявного «Ковбасно-винного департаменту», – розповів Вінниця.info Ігор Лановий, заступник голови Іванівської ОТГ.

Ігор Лановий є ініцатором створення «KOZAK-Байку». Каже, що на створення пішло більше тижня, а з підручних матеріалів використовував колеса трактора та метал.

«Були списані колеса від трактора, також метало-частини, які брав на пунктах металоприйому. Конструювання такого байку зайняло десь більше тижня», – додає Ігор Лановий.

Тепер «KOZAK-Байк» буде знаходитися на території спортивного містечка Іванівської ОТГ.

«Такий байк є знаковим для нашої громади, бо він є тільки в нас і більше ніде. Коли ми презентували його в Калинівці, то діти «відполірували» конструкцію. Їм найбільше сподобалося. Дуже приємно було дивитися на цю реакцію, що цей предмет викликав таку радість в людей», – каже Лановий.


Вінниця.info, фото зі сторінки Анастасії Ланової

Теги: велосипед Іванівська ОТГ 
Матеріали по темі