Суспільство

Житель Вінниччини створює бетонний прототип книжки «Кобзар»

24 листопада 2021, 11:32

Житель села Лісова Лисіївка, що у Калинівській громаді, створює бетонний прототип книжки «Кобзар». Також у своєму будинку чоловік хоче створити музей українського побуту.

Про це йдеться в сюжеті Суспільне Вінниця.

Василь Заєць каже, що музей та бетонний прототип книжки «Кобзар» створює, аби привабити у село туристів. Екскурсії, які будуть тут проводитися, мають бути безкоштовними.

В музеї, під який пан Василь готує дві кімнати у своєму будинку, будуть представлені старовинні монети, нагрудні значки, посуд, тканні рушники та знаряддя праці.

Всі ці речі чоловік купував у різних містах України, дещо залишилося від родичів. Також, частину експонатів принесли односельці, коли дізналися про музей.

Щодо бетонної книги «Кобзар», чоловік розповідає, що зробив її з піску, щебню та арматури. Почав її робити минулого тижня.

Як працювати із бетоном, Василь Заєць каже, знає, бо за освітою будівельник. Розповідає, спершу у себе на подвірʼї встановив погруддя Кобзаря, яке замовив у Вінниці. А далі захотілося погруддя Шевченка доповнити власними виробами. Тож взявся за створення бетонного прототипу книжки «Кобзар». Планує ще кобзу зробити.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Суспільне Вінниця

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Кобзар Шевченко 
Матеріали по темі